Intuitivní kvantová terapie DeKódy

Hledáte odpovědi, ale nedaří se vám dosáhnout žádných trvalých výsledků? Možná je čas prozkoumat kvantovou říši.

Kvantové čištění je ochota dovolit, aby se stal zázrak bez nutností vysvětlování.

Cítíte se zahlceni životem? Pociťujete úzkosti?

Zapomněli jste, jak se spojit se svou magií?

Cítíte se ztraceni; je vaše cesta schovaná v mlze? Máte problémy s rozhodováním?

Cítíte se zablokovaní nebo uvízlí ve vyjetých kolejích?

Cítíte se méně hodní? Máte pocit, že nejste dost dobří?

Hledáte způsoby, jak se spojit se svou duší?

Dovolte mi být vaším průvodcem v kvantových říších, kde dochází ke změnám tak rychle, jak to dovolíte. Dovolte mi ukázat vám, jak se znovu spojit se svým celým já.

Sezení může pomoci, pokud…

 • Se cítíte uvízlí v situaci, ve vztahu, v práci nebo v životě obecně.
 • Zažíváte uzkosti, stres, deprese, únavu, cítíte se zahlceni a nevíte proč.
 • Opakujete stejné vzorce v situacích nebo ve vztazích a rádi byste cyklus přerušili.
 • Cítíte se odpojeni a toužíte znovu slyšet píseň své duše.
 • Hledáte sbvou vnitřní magii; rádi byste do svého života vnesli více radosti, lehkosti a kreativity.
 • Zažíváte nevysvětlitelné energetické výkyvy nebo události ve vašem domě.
 • Prožíváte duchovní probuzení a chtěli byste podporu, jak procházet touto etapou vaší cesty.
 • Hledáte podporu a nástroje na duševní, emocionální a fyzické úrovni.

DeKódy jsou intuitivní kvantová terapie, která mi umožňuje identifikovat a osvobodit všechny stagnující emoce a vyčistit staré vzorce, cykly a přesvědčení, které se neustále opakují v našich životech a napříč generacemi.

Spolu můžeme najít a odstranit to, co vám brání stát se „nejlepší verzí sebe sama“.

Co o tom řekli

„Nyní, po 10 dnech, mám pocit, že je vše pročištěno na všech úrovních.“

Již dříve mi bylo ctí a potěšením s touto úžasnou bytostí spolupracovat. Proto, když mi přišla její nabídka na sezení s její novou službou, neváhala jsem ani chvíli. Nejdříve jsem obdržela formulář týkající se mých zvyků v oblasti stravování, pohybu a života vůbec, zaslala jsem též foto celé postavy dle pokynů Mii. Již před samotným sezením se mi otevřelo téma, které chci právě s ní řešit. Při samotném sezení jsme probraly nakonec spoustu souvisejících témat, zrušily a pročistily společně jeden Akášický záznam….a Mia, jako vždy, byla laskavou průvodkyní. Tímto sezením to ovšem ještě nekončilo. Ještě mi přišly nějaké instrukce mailem, krásně nazvané Po-sezení a téma ještě pracovalo další týden. Nyní, po 10 dnech, mám pocit, že je vše pročištěno na všech úrovních a Mii moc děkuji. Doporučuji jakoukoliv službu od této nádherné a laskavé bytosti se jménem Mia Atrimaii Mižíková Z celého srdce a z hloubi Duše.

Andrea Jandová Calupea Kornei

„Už do dvou dnů od našeho sezení se něco projevilo ve hmotě.“
 
Mia je boží! Kombinuje spoustu technik a mimo to jistě i nějaké to čarování, protože už do dvou dnů od našeho sezení se něco projevilo ve hmotě.
Její DeKódy jsou super. Moc ráda Miu doporučuju.
Hanka

„Úžasná a zcela jedinečná kombinace pragmatismu a vnímavosti vůči nehmotným a skrytým zákoutím člověka.“

Byla jsem u Mii dvakrát a při obou sezeních došlo k výrazným momentům změny.
Poprvé opravdu zvláštní kombinací několika slov a doteků zrušila mé dlouhodobé přesvědčení, že jsem neschopná a k ničemu – ponořila se k nějakému staršímu zápisu tohoto vzorce a umožnila mi ho zrušit.
Úleva byla okamžitá a trvalá.

Podruhé mě dovedla ke dvěma vizím ohledně mého současného vztahu.

V obou případech pro mě úžasná a zcela jedinečná kombinace pragmatismu a vnímavosti vůči nehmotným a skrytým zákoutím člověka.
Bez dlouhých řečí a zároveň s prostorem vyjádřit mé pocity dostatečně.

Mia je čarodějka (terapeutka) podle mého gusta.
Věrka

Jak sezení probíhá?

 • Sezení je 1 hodinu dlouhé a lze to provést online přes Zoom nebo osobně.
 • Popovídáme si, zkontrolujeme, jak se cítíte na mentální, emocionální a fyzické úrovni, sledujeme podněty a vše prozkoumáme do hloubky.

Základní informace

 • Přijďte s otevřenou a uvolněnou myslí.
 • Vače cesta k léčení začíná vaším „Ano“, je to na vás – ostatní (včetně mě) jsou tu, aby vám s tím pomohli.

Hodinové sezení online nebo osobně 1290 Kč.

  Co jsou DeKódy?

  DeKódy jsou bránou mezi naším 3D zážitkem a naším morfogenetickým polem. Toto pole se spojuje s naším energetickým a duchovním plánem a naším dokonale úplným a uzdraveným já. Všechno, čím jsme, čím se máme stát, a všechno, kvůli čemu jsme tady, je v tomto prostoru.

  DeKódy jsou proudy energie, které otevírají kanály pro naši duši, aby se plně usadila v těle. Frekvence, které transformují bolest, nemoci a staré příběhy ukryté v našich buňkách, nadobro. Naladí nás na náš mnohorozměrný život, který na této zemi žijeme.

  Každá kódová linka vibruje svým vlastním harmonickým tónem, aby znovu propojila jemné energetické vrstvy těla. Jsou nakódované přesně tím, co každé tělo v tu chvíli potřebuje, tančí tím nejlahodnějším způsobem přes energetické pole – umožňují tělu, mysli a duši, aby se skutečně sjednotily na všech vrstvách a úrovních.

  DeKódy jsou založeny na víře, že život není jen fyzická zkušenost; existují také emocionální a duchovní energetické vrstvy, které řídí naši každodenní realitu. Ať už je to „smůla“, opakovaná zranění, běžná cyklická témata v práci, ve vztazích nebo v penězích, emocionální a energická zátěž, která nám brání žít naši nejlepší verzi života.
  Zatímco samotná praxe se nazývá DeKódy, oblast praxe je mnohem hlubší. Pracuji tak, že používám silné čistící prohlášení, abych odstranila přesvědčení, které vám již neslouží. 

  Pomůžu vám uvolnit emoce, abychom uvolnili energetické bloky ve tvém těle a umožnili energii ve vašem životě lépe proudit. Jsem schopna sledovat, identifikovat a zničit energetické vlákna a smlouvy, které máte k ostatním (nebo sobě!) v tomto životě, minulých životech a budoucích životech. Vstupem do Akášických záznamů můžeme najít samotný prvotní začátek, kde jste se rozhodli, jak budete žít po zbytek svého života kvůli traumatizujícím událostem. Pomocí intuice a energického čtení vašeho těla můžeme identifikovat bolesti, nerovnováhu a jejich příčiny. A pomocí samotného kvantového DeKódu můžu vašemu tělu připomenout, jak se může samo uzdravit pouhým dotykem.

  Na rozdíl od jiných léčebných metod, kdy praktik používá svou energii k léčení svých klientů, tato léčebná modalita zdůrazňuje, že nemáme ovlivňovat těla ostatních lidí svojí energií. Místo toho používám energii, abych pomohla vašemu energetickému tělu se samotným uzdravením.