Energetické obrazy

Energetické Obrazy Duše

Když maluju obrazy duše, je to jako bych se napojila s tvojím Zdrojem. Není tu žádná otázka, ani konečná odpověď. Jsem ve výru nekonečných možností. Všechno proudí volně dovnitř a pak zase ven. Tato energie s lehkostí odbourává všechny překážky. V jednoduché a přitom perfektní harmonii, ztrácím se v barvách a pohybech štětce a vše, co má byt předáno dál, vše co má být vyřčeno se zhmotňuje na plátně a v příběhu, který doprovází obraz. Příběhy, emoce, touhy, energie, vše propletené v jeden ustálený celek.

  • Zhmotnění duše.
  • Portál k vašemu Zdroji.
  • Kotva, která vás uzemní.
  • Je to váš příběh, bezeslov, se slovy.
  • Příběh duše a jejího člověka.

Dovolíte svojí duši opravdu zazářit skrze vaše tělo?

Co potřebuje duše od svého člověka?

Nechte si namalovat obraz a zjistíte to. 

Skrze obraz se k vám dostane vzkaz vaší duše. Můžete vidět jedinečnost vašeho spojení, spojení těla a světla, jemnou a přece ohromnou transformaci, která proběhne při každém vašem zrození tady na této Zemi.

Stejně, jako každá duše je svým způsobem jedinečná i každý obraz má svůj jedinečný vzkaz. Zatímco jeden jasně ukazuje sjednocení, druhý přináší léčivé kódy, další zas podporuje v růstu či nakopává k akci.

Vždy záleží na tom, kde na své cestě životem momentálně jste, v čem vás chce vaše duše podpořit anebo jak v souladu (či nesouladu) žijete. Obraz je dozdobený krystaly, které pečlivě vybírám a lepím. Jsou vybrané pro určitý záměr, kterým vás budou podporovat, energeticky na vás působit a navíc budou harmonizovat prostor kolem vás.

Jak malování takového obrazu probíhá?

Nejdřív si domluvíme konzultaci, kde se trochu seznámíme a já se lépe na vás nacítím. Popovídáme si ve zkratce o vašich Darech Duše a zjistíme jak s nimi rezonuje vaše lidská podstata a pak budete čekat. Jakmile dostanu zelenou k tvorbě, od vaší duše, začnu pracovat na obrazu a dám vám o tom vědět. Po celou dobu procesu budeme i nadále v kontaktu, pokud budete cokoliv potřebovat. Při práci na obrazu pracuji se záměrem a na energetické úrovni se dotýkám všech vašich těl a tak, aniž byste potřebovali vidět obraz se u vás mohou dít změny. S dokončeným obrazem dostanete ještě podrobný popis použitých krystalů, vhledy i praktické rady, které mi přichází v průběhu malování.

 

Co ještě potřebujete vědět?

Maluju na eco-plátno 40×50 cm, akrylovými barvami a obraz doplňuji krystaly.

Tvorba obrazu je většinou jeden měsíc od úvodního setkání  a celková cena i s poštovným je 3555 Kč.

V případě zájmu mě kontaktujte a na všem se domluvíme.